Auktionshuset BR Österholm AB

Företagsprofil: kontaktinformation, kundrecensioner, betyg och ackreditering, kundklagomål, affärsinformation

Foton

Auktionshuset BR Österholm AB

Beskrivning

Start - Auktioner Österholm

Auktion,auktionsuppdrag,verkstadsauktion, husauktion,gårdsauktion,lantbruksauktion,Sterbhusauktion,säljare,privatperson,företagare,samlar,antik,verkstads auktioner,dödsbo auktion,auktioner,köper,dödsbon,hela samlingar,konkurs,konkurser,enstakaobjekt,föremål,auktionsfirma,Sundsvalls Auktionsverk,företag,företags auktioner,hämtar,hämtning,tömmer,röjer,städar,rådgivning,råd,konsultation,inventering,inventeringar,specialitet,branschen,inventeringsuppdrag,atelje,värderar,värderingar,värderingsuppdrag,värdera,försäkringsvärdering,Bengt Lindström,försäkringsvärde,lösöre,bodelning,arvskifte,,konst,skulptur,glas,porslin,keramik,belysning,antikviteter,möbler,barock,rokoko,gustaviansk,empire,art deco,moderna möbler,allmogeföremål,antikt,modernt,glas,bruksföremål,metallföremål,guld,silver,nysilver,brons,koppar,mässing,nickel,maskiner,verktyg,assistans,förmedla,värderingsman,LarsÖsterholm,värderingsmän,Matfors,Stöde,Fränsta,Torpshammar,Ånge,Timrå,Söråker,Härnösand,Kramfors,Örnsköldsvik,Långsele,Sollefteå,Junsele,Gnarp,Hudiksvall.oljemålningar,litografier,akvareller,konstglas,ariel,graal,design,antikamöbler,design,modernt konsthantverk,smycken,silverbestick,ljusstakar,kristallkronor,moderna lampor,värdering,

Kontakter

Adress:
Rörgatan 10, 852 40 Sundsvall

Kategorier

Funktioner

Recensioner

Skriva en recension

Relaterad